Vyhľadávanie koncertov
Čas:
Miesto konania:
Koncert:


Odporúčame

Talent Transport + Katarzia

(Žilina, Mestské divadlo, 19. apríl (sobota) 20:00)

Talent Transport - jazzrocková formácia okolo Vladislava "Slnka" Šarišského, ktorý zažiaril na "Hrana Tour - pocta Marekovi Brezovskému", kde hral hlavne na klavíri po boku Oskara Rózsu a ďalšich skvelých hudobníkov. Spolupracoval aj s Imt Smile, Janou Kirschner a ďalšími. Taktiež sa venuje komponovaniu vážnej hudby, pôsobí v SND či v Divadle Aréna. Jeho spoluhráčmi v tomto projekte sú Marián Slávka - bicie (Gapa&Groovin Heads, MAF trio, ex-Imt Smile, Peter Lipa, Henry Tóth a ďalší) a Filip Hittrich - basa (Dano Heriban, H Projekt, MAF trio, Mária Čírová a iní).

Ďalšie informácie >>>

Květy

(Košice, Tabačka Kulturfabrik, 20. apríl (nedeľa) 20:00)

Skupina Květy bola založená v roku 2000 Martin E. Kyšperským. Jej prvá zostava pripravila a natočila dve psychedelické hudobné rozprávky "O červené karkulce" (2000) a "Palouček" (2001). Asi od roku 2006 sú Květy na akomsi nekonečnom turné, pretože každý mesiac hrajú v kluboch, divadlách, krčmách a festivaloch.

Ďalšie informácie >>>

Victor Wooten (USA)

(Bratislava, Ateliér Babylon, 22. apríl (utorok) 20:00)

Plným menom Victor Lemonte Wooten je americký jazzfunkový skladateľ, producent, aranžér a multiinštrumentalista, ktorý bol za svoju tvorbu hneď päťkrát odmenený cenou Grammy. Ako člen kapely Béla Fleck & The Flecktones získal ako basgitarista viac ocenení než ktorýkoľvek iný basák na svete. Ako jediný sa tiež viac ako raz stal Basgitaristom roka podľa časopisu Bass Player - tento prestížny titul mu bol udelený dokonca trikrát.

Ďalšie informácie >>>

Honza a František Nedvědovci

Honza a František Nedvědovci

(Liptovský Mikuláš, Dom Kultúry, 23. apríl (streda) 20:00)

Honza a František Nedvědovci vykročili svojou cestou slávy už pred vyše 40 rokmi, ako členovia prvej československej folkovej formácie Spirituál Kvintet. Z ich tvorby sú najznámejšie evergreeny ako Stánky, Podvod, Na kameni kámen, Devatenáct let či Tulácky ráno. Českí folkoví bratia sú žiadanými hosťami aj slovenského publika, preto si nenechajte ujsť príležitosť vidieť a počuť ich na jednom pódiu.

Ďalšie informácie >>>

Tublatanka - Cítim sa fajn Tour 2014

(Poprad, Aréna Poprad, 24. apríl (štvrtok) 20:00)

Slovenská rocková kapela Tublatanka vznikla v roku 1982. Na konte majú množstvo hitov. Jediným zakladajúcim členom, ktorý v skupine stále pôsobí, je frontman Maťo Ďurinda. Dopĺňajú ho bagitarista Ďuro Topor a bubeník Peter Schlosser. Zatiaľ posledným albumom kapely je Svet v ohrození z roku 2010.

Ďalšie informácie >>>

Ponuka klubov

Music Culture

(Košice, Jazz club, 19. apríl (sobota) 21:00)

Kvalitná tanečná muzika pri štandardne dobrej atmosfére. Na parkete to roztočí DJ Spotty.

Ďalšie informácie >>>