Vyhľadávanie kín
Kraj:
Mesto:
Hľadanie podľa času:
Hľadanie podľa kín:
Cinema City Aupark, Cinema City Eurovea, Cinema City Polus, CINEMAX Banská Bystrica, CINEMAX Dunajská Streda, CINEMAX Košice, CINEMAX Nitra, CINEMAX Poprad, CINEMAX Prešov, CINEMAX Skalica, CINEMAX Trenčín, CINEMAX Trnava, CINEMAX Žilina, SCC Košice, SCC Žilina

Hľadanie podľa filmu alebo osoby:

názov filmu osoba

Filmy premietané v tomto týždni

Hľadanie podľa jazyka:

Filmové premiéry
Darca Jonas vyrastá v idylickom svete, kde existuje len šťastie. Ľudia nepoznajú utrpenie, vojny, násilie, strach ani bolesť. Základom sveta je jednotvárnosť: rovnaké domy, rovnaké oblečenie, rovnaké rodiny
Hráč Vincentas je najlepším lekárom záchrannej služby, ktorý má jednu silnú vášeň - hazardérstvo. Rýchlo zarobené peniaze ešte rýchlejšie míňa a čoskoro sa dostáva do rôznych problémov.
Ida Osemnásťročná novicka Anna sa onedlho stane mníškou, musí však naposledy navštíviť svoju jedinú žijúcu príbuznú Wandu, o ktorej existencii však doposiaľ netušila.
Lepšie teraz ako nikdy Existuje milión dôvodov, prečo ľudia nemajú radi realitného makléra Orena Littlea (Michael Douglas), a to je presne to, čo sa mu páči. Na každého, kto mu skríži cestu je schválne nepríjemný.
Miesta Byť mladým je nebezpečné. Dvaja devätnásťroční chalani Adamovi a Markovi sa v rodnom meste nudia, ale zároveň nevedia, čo by vlastne od života chceli. Vtedy do ich sveta vstúpi Anna.
Pavol Demitra: 38 - filmová pocta hokejovej legende 38 je dokument mapujúci život slovenskej hokejovej legendy, Pavla Demitru. Tento jedinečný filmový projekt predstaví Demitru nielen ako vrcholového športovca, ale predovšetkým ako silnú osobnosť.
Pulp Fiction - historky z podsvetia Tri na prvý pohľad nesúvisiace historky z krvavého podsvetia tvoriace jeden príbeh plný štylizovaného komixového násilia, drog, dnes už kultových dialógov a hlavne absurdných situácií.
Predpremiérové filmy
Očakávané premiéry
Skôr než zaspím  (18. september 2014.)
V tichu  (18. september 2014.)
Labyrint: Útek  (18. september 2014.)
Nick Cave: 20 000 dní na Zemi  (18. september 2014.)
2001: Vesmírna odysea  (18. september 2014.)
Zostaň so mnou  (18. september 2014.)
Nanič vlasy  (18. september 2014.)
Všiváci  (25. september 2014.)
Equalizer  (25. september 2014.)
(Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?)  (25. september 2014.)
Další >>
Premiéry za posledných 30 dní >>