Vyhľadávanie kín
Kraj:
Mesto:
Hľadanie podľa času:
Hľadanie podľa kín:
Cinema City Aupark, Cinema City Eurovea, Cinema City Polus, CINEMAX Banská Bystrica, CINEMAX Dunajská Streda, CINEMAX Košice, CINEMAX Nitra, CINEMAX Poprad, CINEMAX Prešov, CINEMAX Skalica, CINEMAX Trenčín, CINEMAX Trnava, CINEMAX Žilina, SCC Košice, SCC Žilina

Hľadanie podľa filmu alebo osoby:

názov filmu osoba

Filmy premietané v tomto týždni

Hľadanie podľa jazyka:

Filmové premiéry
Čo sme komu urobili? Na živote je kráse to, že sa v ňom nedá nič dopredu naplánovať. Napríklad Verneuilovci si boli istí tým, že sa ich štyri nádherné a inteligentné dcéry vydajú za výnimočných mužov. A výsledok?
Frank Jon je mladý muž so silným záujmom o hudbu. Pridá sa k excentrickej kapele Soronprfbs, na ktorej čele stojí excentrická postava Frank - ktorý má na krku veľkú hlavu z vystuženého papiera.
John Wick Keanu Reeves a Willem Dafoe v akčnom filme, kde sa rúbe les a vo veľkom lietajú triesky. Obaja sú nájomní zabijaci, starí a dobrí priatelia, a teraz sa postavia proti sebe.
Škatuliaci V Syrovanoch po zotmení radšej nevychádzajte z domu. Z podzemných skrýš vyliezajú zvláštne bytosti nazývané Škatuliaci, ktoré kradnú všetko čo im príde pod ruku. Raz vraj ukradli aj malého chlapca!
Predpremiérové filmy
V aktuálnom týždni nie je žiadny predpremiérový film
Očakávané premiéry
Mapy ku hviezdam  (30. október 2014.)
Medzi náhrobnými kameňmi  (30. október 2014.)
Je vysoký muž šťastný?  (30. október 2014.)
Falošní poliši  (30. október 2014.)
Premiéry za posledných 30 dní >>