Vyhľadávanie kín
Kraj:
Mesto:
Hľadanie podľa času:
Hľadanie podľa kín:
Cinema City Aupark, Cinema City Eurovea, Cinema City Polus, CINEMAX Banská Bystrica, CINEMAX Bratislava, CINEMAX Dunajská Streda, CINEMAX Košice, CINEMAX Nitra, CINEMAX Poprad, CINEMAX Prešov, CINEMAX Skalica, CINEMAX Trenčín, CINEMAX Trnava, CINEMAX Žilina, Europa Cinemas, Golden Apple Cinema, SCC Košice, SCC Spišká Nová Ves, SCC Žilina, Ster Century Cinemas Prievidza

Hľadanie podľa filmu alebo osoby:

názov filmu osoba

Filmy premietané v tomto týždni

Hľadanie podľa jazyka:

Filmové premiéry
Griswoldovci Na vaše bránice zaútočí ďalšia generácia filmovej rodinky Griswoldovci. V hlavných úlohách filmu sa predstavia Ed Helms a Christina Applegate, ktorí zoberú rodinu do zábavného parku Wally World.
Hitman: Agent 47 Agent 47 nie je obyčajný človek, predstavuje vyvrcholenie desaťročí trvajúceho tajného genetického výskumu. Je obdarený neuveriteľnou silou, rýchlosťou, vytrvalosťou a inteligenciou.
Uuups! Archa je preč... Je koniec sveta! Blíži sa obrovská povodeň, dostatočne veľká na vyhubenie akéhokoľvek života na Zemi. Raťafáci Dejv a jeho syn Finík sa dostali na Noemovu archu na poslednú chvíľu za pomoci Grumpíkov.
Predpremiérové filmy
V aktuálnom týždni nie je žiadny predpremiérový film
Očakávané premiéry
Malá z rybárne  (3. september 2015.)
Premiéry za posledných 30 dní >>