Vyhľadávanie kín
Kraj:
Mesto:
Hľadanie podľa času:
Hľadanie podľa kín:
Cinema City Aupark, Cinema City Eurovea, Cinema City Polus, CINEMAX Banská Bystrica, CINEMAX Dunajská Streda, CINEMAX Košice, CINEMAX Nitra, CINEMAX Poprad, CINEMAX Prešov, CINEMAX Skalica, CINEMAX Trenčín, CINEMAX Trnava, CINEMAX Žilina, SCC Košice, SCC Žilina

Hľadanie podľa filmu alebo osoby:

názov filmu osoba

Filmy premietané v tomto týždni

Hľadanie podľa jazyka:

Filmové premiéry
Focus Will Smith hrá skúseného podvodníka, ktorý sa rozhodne vychovať si nasledovníka alebo radšej nasledovníčku. Veľký kšeft, ktorý spolu chystajú, sa ale trocha skomplikuje, keď sa do seba zamilujú.
Sex, drogy a dane Simon Spies a Mogens Glistrup boli dánski rebeli, ktorí vynikali vo svojej snahe uplatňovania slobody - či už išlo o peniaze, dane, drogy alebo sex.
Teória všetkého Teória všetkého rozpráva výnimočný a neuveriteľný životný príbeh Stephena Hawkinga, ktorý na svojom veľmi chorom tele nosí jednu z najmúdrejších hláv, akú kedy ľudstvo poznalo.
Zoran, môj synovec idiot Paolo je cynický Talian, ktorý sa od rána do rána nalieva vínom a keď sa nenalieva, sleduje svoju bývalú ženu. Jedného dňa zdedí slovinský poklad - synovca Zorana.
Predpremiérové filmy
Očakávané premiéry
Cesta nádeje  (5. marec 2015.)
Hľadanie Vivian Maier  (5. marec 2015.)
Chappie  (5. marec 2015.)
Divočina  (5. marec 2015.)
Asterix: Sídlo Bohov  (5. marec 2015.)
Dva dni, jedna noc  (12. marec 2015.)
Zbohom jazyku  (12. marec 2015.)
Tri srdcia  (12. marec 2015.)
Nočný bežec  (12. marec 2015.)
Další >>
Premiéry za posledných 30 dní >>