Vyhľadávanie kín
Kraj:
Mesto:
Hľadanie podľa času:
Hľadanie podľa kín:
Cinema City Aupark, Cinema City Eurovea, Cinema City Polus, CINEMAX Banská Bystrica, CINEMAX Bratislava, CINEMAX Dunajská Streda, CINEMAX Košice, CINEMAX MAX, CINEMAX Nitra, CINEMAX Poprad, CINEMAX Prešov, CINEMAX Skalica, CINEMAX Trenčín, CINEMAX Žilina, Europa Cinemas, Golden Apple Cinema, SCC Košice, SCC Spišká Nová Ves, SCC Žilina, Ster Century Cinemas Prievidza

Hľadanie podľa filmu alebo osoby:

názov filmu osoba

Filmy premietané v tomto týždni

Hľadanie podľa jazyka:

Filmové premiéry
Agenti dementi Mortadelo a Filemón využívajú prevleky rovnako ako bizarné a často nepoužiteľné nápady, ktoré spolu s ich originálnym ostrovtipom zvrátia misiu na bláznivé dobrodružstvo.
Dánske dievča Einar Wegener patrí k najlepším dánskym maliarom svojej doby, jeho žena Gerda mu pritom poskytuje maximálnu podporu a pritom sa sama snaží preraziť ako portrétistka.
Druhá šanca Detektívi Andreas a Simon žijú celkom rozdielne životy. Andreas je usporiadaný manžel, zatiaľ čo čerstvo rozvedenému Simonovi sa všetko rúca pod rukami.
Päťdesiat odtieňov čiernej Držte si nohavičky aj bránice, do kín prichádza dráždivá a na päťdesiat spôsobov šťavnatá paródia Päťdesiat odtieňov čiernej.
13 hodín. tajní vojaci z Benghází Jedenáste výročie útoku na newyorské Dvojičky sa teroristická úderka operujúca na severe Afriky rozhodla "osláviť" útokom na americkú ambasádu v líbyjskom Benghází.
Očakávané premiéry
Deadpool  (11. február 2016.)
Ako byť single  (11. február 2016.)
Harold  (11. február 2016.)
Ejzenštejn v Guanujuate  (11. február 2016.)
Zoolander No. 2  (18. február 2016.)
Saulov syn  (18. február 2016.)
O poschodie nižšie  (18. február 2016.)
Robinson Crusoe  (18. február 2016.)
Chlapec  (25. február 2016.)
Poklad  (5. máj 2016.)
Premiéry za posledných 30 dní >>