Vyhľadávanie kín
Kraj:
Mesto:
Hľadanie podľa času:
september 2014. >>
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Hľadanie podľa kín:
Cinema City Aupark, Cinema City Eurovea, Cinema City Polus, CINEMAX Banská Bystrica, CINEMAX Dunajská Streda, CINEMAX Košice, CINEMAX Nitra, CINEMAX Poprad, CINEMAX Prešov, CINEMAX Skalica, CINEMAX Trenčín, CINEMAX Trnava, CINEMAX Žilina, SCC Košice, SCC Žilina

Hľadanie podľa filmu alebo osoby:

názov filmu osoba

Filmy premietané v tomto týždni

Hľadanie podľa jazyka:

Filmové premiéry
Deti Jedno dieťa s blikajúcou helmou, jeden útek z väzenia, jedno priateľstvo s kanárikom, jeden výlet k moru. Spolu: štyri poviedky o rôznych podobách vzťahu rodičov a detí.
Equalizer Equalizer je strhujúci kriminálny triler s Denzelom Washingtonom v hlavnej úlohe. McCall, bývalý člen špeciálnej zásahovej jednotky chce skoncovať s temnou minulosťou a usadiť sa v ústraní.
Koyaanisqatsi Koyaanisqatsi je prvou časťou výpravnej umeleckej dokumentárnej qatsi-trilógie, ktorá mapuje stav nášho sveta. Názov a zámer celého projektu vzišiel z kultúry indiánskeho kmeňa Hopi.
O koňoch a ľuďoch O koňoch a ľuďoch je snímka, ktorá už dlhší čas v našich kinách chýbala: skutočný film o koňoch. Debut islandského režiséra Benedikta Erlingssona je veľkolepým príbehom vyrozprávaným z pohľadu koní....
Všiváci O dvoch bratoch, ktorých rozdelila jedna žena. Špičkový neurochirurg utápajúci sa v bludnom kruhu operácií, alkoholu a milostných avantúr a jeho horkokrvný brat, ktorý sa vrátil z misie v Afganistane.
Východiskový bod Príbeh mladého molekulárneho biológa Iana Graya, ktorého životnou témou je štúdium vývoja oka. Jeho práca ho úplne pohlcuje až do okamihu, keď sa na večierku stretne s tajomnou kráskou Sofi.
Predpremiérové filmy
V aktuálnom týždni nie je žiadny predpremiérový film
Očakávané premiéry
Čo sme komu urobili?  (23. október 2014.)
Premiéry za posledných 30 dní >>